Looks

Stylish 27.11.
Wednesday
2013

Stylish

Přidávám vrstvy, ale výsledek žádný. Pokud zrovna v ruce nedržím šálek s horkým čajem je zle. Vždy jsem bloggerky v zimě litovala, ale nedokázala jsem se do nich pořádně vžít. Až teď. Přinášet nové a nové kombinace, které jsou ještě neokoukané a přitom nezmrznout je nadlidský výkon. Zatím jsme v Praze bez sněhu, ale až napadne, netuším, jak to budu dělat dál smiley Budu se jen modlit, ať neskončím se zápalem plic. A jak se v zimě oblékáte vy? Máte nějaké triky, které Vás zaručeně zahřejí? Kromě placatice v kapse yes Pusu, Vaše, K.

  

 

st st st st
Camel coat 25.11.
Monday
2013

Camel coat

Camel kabát jsem si přála, už minulý rok, ale nežli jsem se rozhoupala byl pryč sad Letos jsem ho raději koupila už v říjnu a musím říct, že jsem udělala dobře, jelikož byl v této barvě vyprodaný během 2 týdnů smiley Na kabát  si kladu celkem vysoké nároky, jednak jeho cena bývá vždy přes 2000 korun, takže je to nemalá investice a neberu ho jako záležitost na jednu sezonu. Chci, aby materiál byl alespoň  80% z vlny, dále, aby držel tvar a měl nadčasový vzhled. A tento vše splňoval. Ale teď řeším menší problém. A tím problémem jsou jeans. Kupuji je obvykle v Zara, ale tam jsou nyní všechny nad kotníky. Pochopila bych, když je mají v letních kolekcích, ale v zimě? A proto. Dámy, neměly byste pro mě tip, kde bych mohla sehnat pěkné jeans? kiss

ca cam ca
Black 22.11.
Friday
2013

Black

Krásný den dámy, tak jsem zpět smiley To, jaký jsem zažila teplotní šok, při výstupu z letadla Vám psát ani nemusím. Tak nějak jsem to čekala a v Londýně jsem si pro jistotu koupila pořádné válenky. Jejich cena byla poloviční, oproti tomu za kolik se prodávají u nás. A na tu pořádnou zimu jsou to asi ty nejlepší boty, někým milované, někým nenáviděné. Zpět k outfitu. Kdo sledujete můj profil Cheese and salami na facebooku, víte, že jsem vám tam psala pár trendů na zimu 2014. Jedním z nich jsou kozačky nad kolena (over-knee-boats). Měla jsem na ně políčeno, už před odjezdem, ale chtěla jsem si je nechat projít hlavou, přeci jen jsou trochu extravagantní a taky nejsou za pár kaček. Řekla jsem si jejich pro a proti a nakonec jsem si je včera nesla v tašce domů smiley Jsou to moje jediné kozačky k sukním a šatům a vůbec nechápu, jak jsem bez nich do teď mohla být smileyA jak se líbí Vám? Uvažujte o jejich koupi také? Předem děkuji za Vaše komentáře, K.

 

bl bl bl
Shawl 19.11.
Tuesday
2013

Shawl

Mohutné vlněné šály nejlepší společnice na zimu. Zcela mne pohltily, jak už jste si mohli všimnout z předešlého postu. Tato je ze Zary a její dvojí tvář mě baví snad ještě víc, nežli samotná délka smiley Kombinovat jí můžete klidně i s dalším výrazným kouskem oblečení, jak můžete vidět na dnešních fotkách anebo jí nechte vyniknout v jednodušším outfitu. Třeba jen s jeans a bílou košilí. A co Vy? Patříte také k jejím milovnicím? smiley

Sh sh sh
Last days 14.11.
Thursday
2013

Last days

Tuto sukni jsem si kupovala před odletem v Zara. V hlavě se mi honí několik podzimních/zimních outfitů, v kterých bude kralovat. Byla i za příznivou cenu a její lem z krajky je velmi ženský a sexy. Jelikož na cesty vždy vyrážím s pár kousky oblečení, nosím ji tu celkem často, jen vyměňuji vršky a náhrdelníky smiley Proto jsem také zastánkyní oblečení, které se řadí do tzv. skupiny  must have / musíš mít. Tady se mi nabízí otázka, zda byste chtěly doporučit seznam, co by Vám v šatníku rozhodně nemělo chybět?? Bez ohledu na aktuální trendy?Děkuji za Vaše komentáře, K.

This skirt I bought at Zara before departure. In my head I am having some autumn / winter outfits in which I will reign. It was also at a reasonable price and the hem of lace is very feminine and sexy. As I always travel with a few pieces of clothing, here I wear it quite often and just exchange the tops and necklaces smiley That is why I am an advocate of clothes that belong to the group “must have”. Here comes the question whether  you would like to get a recommendation  list of what should not definitely miss in your closet regardless of current trends? Thanks for your comments, K.

 

las las last las
Imagine colors 11.11.
Monday
2013

Imagine colors

Týden uběhl jako voda sad. Určitě to všichni dobře znáte, že na dovolené čas ubíhá rychleji, nežli rychlost světla. Náš den je asi takový. Vstáváme kolem 9:00 (pro mne největší štěstí), posnídáme, tolik druhů ovoce, kolik je tady, jsem snad v životě neviděla a hlavně ani nejedla, rituálně plaveme na místo, kde je voda tak modrá, až přechází zrak, potom pracujeme, čteme, meditujeme, kuchtíme no a den je u konce. Jelikož Mauricius se nachází blízko rovníku, tma přichází velmi rychle, pozvolné stmívání jako je u nás tady neexistuje. Tím je tedy den o dost kratší. Během týdne jsme stihli projít křížem krážem hlavní město (Port Louis), kde některé uličky připomínají pravou Indii, potápět se s výstrojí, lovit mečouny, povečeřet v art restauraci, kde obrazy byly malovány poslední studentkou slavného francouzského malíře Hanriho Matisse paní Maniglier a v neposlední řadě jsme se kochali krásou obrovských želv. To nemění nic na faktu, že tady najít jen dobrý obchod s potravinami či trh s ovocem a zeleninou je velké dobrodružství smiley K outfitu: Teplota na slunci je kolem 50stupňů, takže volné šaty z přírodních materiálů vedou. 70% obyvatelstva Mauricia jsou Indové, takže jejich móda je dost barevná. Představte si sárí a hned budete vědět. Kéž bych mohla vidět tolik barev i v českých ulicích. Fotky jsou z trhu nedaleko města, v kterém máme dům. Našli jsme tam jednak čerstvé ovoce a zeleninu, ale i sárí, typicky pletené kabelky z bambusu, nespočet druhů koření a vanilky, vonné tyčinky a některé modlitební předměty. Škoda, že tu vůni, která se trhem linula, Vám nemohu přiblížit sad Snad fotkami, alespoň přiblížím barevný svět, kterým jsem teď obklopena a zároveň trochu  rozzířím ten Váš.  Mějte se co nejlépe, Vaše K.heart

 

Image imagine Imagine Imagine imagine Imagine Imagine Imagine imagine
Cardigan 08.11.
Friday
2013

Cardigan

Cardigan (kardigan): pletená vesta s dlouhými rukávy, pochází z pánského šatníku a své jméno zdědil po Jamesi Thomasovi Brudenellovi, hraběti z Cardiganu. Ve 20.letech si cardigan vypůjčila Gabrielle Chanel a vytvořila s jeho pomocí první kardiganový kostým.Jak dokonalý smiley I já jsem jeho velkou milovnicí, pro jeho všestrannost a snadnou kombinovatelnost. Skvěle dá vyniknout spodním vrstvám, což je u klasických svetrů zcela nemožné. A to mě na něm právě baví ze všeho nejvíc. Můžete ho nosit ležérně jako vestu či použít pásek, jako ozdobu. Cardigan nyní seženete skoro v každém obchodě, z různých materiálů, osobně bych ho volila, alespoň s malým podílem vlny, aby v zimě krásně zahřál. Nyní bývá ozdoben i koženými vsadkami. Až se vrátím z cest, určitě si jeden takový pořídím. Bude třeba smiley A jak se líbí Cardigan Vám? K.

card card card card
Make-up with Patty 07.11.
Thursday
2013

Make-up with Patty

Krásný den dámy,

dnes jsme si pro Vás společně s make-up artist Patricii Semanovou připravily malý make-up tutoriál na téma denní líčení. Více informací a fotek o naší spolupráci najdete v sekci beauty.

Kamča a Patty

 

Alexandr Mc Quenn 05.11.
Tuesday
2013

Alexandr Mc Quenn

Po 20hod letu a pobytu na letišti jsme dorazili na ostrov snů. Jak jsem psala v minulém postu, z cesty jsem měla celkem strach, ale nakonec uběhla celkem rychle. Na Londýnském letišti jsme si dali klasické fish and chips, sklenku vína, prošli Harrods, koupili pár drobností a čas uběhl jak voda. Ve 20:00 jsme odlétali do naší cílové destinace a po dalších 11 hod letu jsme byli na místě. Filmy ani knihy nebyly třeba, po večeři jsem zavřela oči a probudila se pár minut před přistáním smiley Sen. Teď zpátky k tématu. Pár outfitů jsem nafotila ještě před odletem, jelikož u nás už začíná vládnout paní zima a letní šaty by pro Vás nebyly asi moc velkou inspirací. Ale v dalším týdnu se v jedněch určitě ukážu. Můj oblíbený šátek od Alexadr  Mc Quenn je mým věrným společníkem, už druhý podzim a musím říct, že se mi líbí snad čím dál víc. Stejně jako loni, lebky jsou stále v kurzu a jak, už jste si mohly všimnout rockový styl, je mému srdci velmi blízký, takže ho na mne nevidíte naposledy. Podobné šátky teď mají i v Tally Weijl, pokud byste sháněli. Užijte den, Vaše K.

 

alex Alex Alex alex
Enjoy today 02.11.
Saturday
2013

Enjoy today

Pár slov na začátek:

Ahoj, tak a je to tady, odlétáme smiley Cesta i s přestupem v Londýně bude trvat skoro 24hod. Když jsme letěli loni do Číny, říkala jsem si, že cesta je nekonečná, ale to jsem netušila, že může být i hůř. Jsem optimistka a tak si říkám, že knihy a pár stažených filmů mi snad zachrání život smiley Čert tohle všechno vem, budu v ráji, splním si jeden ze svých snů, budu plavat s obrovskými mořskými želvami, budu meditovat při východu slunce, tiše přemýšlet a děkovat Bohu  za to, že tohle všechno mohu prožít! Zpátky k outfitu: Barevný podzim je prostě neodolatelný. Jeho kouzlo, vůně je hluboko zakořeněna v mém srdci. Z dětství, když jsme si pohrávali ve spadaném listí, z kaštanů vyráběli zvířátka a na loukách pouštěli draky. Jak to bylo krásné. Vzpomínáte? Jsem šťastná, že to nyní mohu prožívat i se svými dětmi. Jedna z věcí, kterou na rodičovství opravdu miluji je to, že vás vrátí zpátky do dětských let. No a barvy, které mám na sobě kopírují  jen barvy kolem mne. V létě nenositelné na podzim tolik milované.

Mějte se tu moji krásně a s láskou Vaše, K.

P.S. Prostřednictvím fotek se Vám budu snažit zachytit své pocity absolutního štěstí.

P.S.S. Děkuji Vám za to, že mne sledujete a podporujete. Moc si toho vážím.

 

Enjoy Enjoy Enjoy Enjoy Enjoy Enjoy
< 1 2 >
Social
top

Zpracovávám...