Looks

New shoes 26.08.
Monday
2013

New shoes

Tyto boty jsem si zamilovala na první pohled. Nejprve jsem si šla pro černé z nové kolekce, ale když jsem uviděla tyto, měla jsem jasno. Mají takovou nespecifickou barvu, ale v kombinaci s černou skvěle ladí prakticky k čemukoliv. Minulý rok, když byl velký boom těchto bot na klínku, jsem na ně nebyla asi dostatečně zralá, ale teď s jistotou vím, že se s jedněmi, rozhodně nespokojím. Myslím, že jsou dva typy lidí, ti, kteří je milují a ti, kteří je nenávidí. Do jaké skupiny patříte vy? smiley

057 052 078 058
Graffiti 23.08.
Friday
2013

Graffiti

Dnešní den, byl opravdu překrásný. Po dlouhé době jsem se vydala na výlet do mého oblíbeného města a to, Jablonce nad Nisou. Nebyla jsem tam bohužel několik let, i když jsem tam dříve jezdila velmi často. Jablonec je s mým rodným Libercem v těsné blízkosti, jen je o trochu více v horách. Je to město proslulé sklem, bižuterií, mincemi a podle mě i skvělými lidmi. Myslím, že mému srdci nejvíce blízcí lidé pochází právě z tohoto města. Strávila jsem zde skoro čtyři hodiny, poobědvala na náměstí, vyfotila pár snímků a nakonec si dala kávu u kostela, obklopená horami a krásnou vůní vzpomínek.

004 017 009 013 038 024
Whitetrousers 22.08.
Thursday
2013

Whitetrousers

Bíle kalhoty mi dlouho leželi v šatníku. Stále se vracím k jeansům a na jiné kalhoty úplně zapomínám. Ale slibuji, že tomu tak nebude stále a určitě mě v jiné kombinaci v těchto bílých ještě uvidíte. Jinak jsem opravdu velkou milovnicí všeho riflového od kalhot počínaje a jeansovými košilemi konče. Ráda je i kombinuji dohromady, ale pravdou je, že ne zase tak často. Pokud nevíte jak si poradit s touto kombinací, neváhejte se na mne obrátit. smiley

034 005 031 016
Cagliari 13.08.
Tuesday
2013

Cagliari

Cagliari je opravdu překrásné město na jihu myrthou provoněné Sardinie. Jelikož bylo opravdu velké teplo, volila jsem nejvíce vzdušné šaty, které jsem měla s sebou. A samozřejmě jsem nesměla zapomenout na slamák, neb slunce je zde opravdu zrádné. Obešli jsme pár doporučených památek, které jsme našli v Lonelyplanet, po kterém sáhneme vždy, při kterékoliv z našich cest. A bez něj prakticky už vůbec necestujeme. Poté jsme si dali caffefredo a už se jen kochali sardinskou atmosférou.

093 147 113 124
Happy 10.08.
Saturday
2013

Happy

Focení tohoto outfitu bylo poslední před odjezdem na vysněnou dovolenou, o které vám brzy určitě napíši pár řádků. Takže nálada byla pohodová. smiley Jen vybíraní lokací na focení, není úplná sranda, buď je všude spousta lidí anebo zase plno aut. Chvíli mi také trvalo, nežli jsem si zvykla na pohledy kolemjdoucích, ale už to začíná být lepší a myslím, že časem o nich nebudu, už vůbec vědět. Košili, kterou můžete vidět na fotkách, jsem kupovala ve slevách v Zaře i se stříbrnou kabelkou, na kterou jsem čekala měsíc, nežli jí zlevní na cenu, za kterou ji budu ochotna koupit, a stalo se. smiley Mám z ní ohromnou radost, je trochu sci-fi, ale hodí se skoro ke všemu, každý outfit rozsvítí a také jí nemá půlka Prahy smiley. Takže za mě, palec nahoru.

011 055 ch1 ch2
Black skirt 09.08.
Friday
2013

Long black skirt

Dlouho jsem toužila po dlouhé černé sukni. Buď mi vždy neseděl střih, nebo byla z nevhodného materiálu. Konečně jsem narazila na jednu, u které mi vše vyhovuje, jak délka, tak střih i materiál. Kupovala jsem jí společně s proužkovanými šaty, které uvidíte brzy v dalším příspěvku. Troufám si říct, že je to jedna z těch věcí, které musíte mít. Hodí se skvěle jak na léto, tak na podzim. Můžete s ní vytvořit elegantní outfit, stejně jako ležerní, který nyní můžete vidět na fotografiích. smiley

021 014 017 022
Pearls 07.08.
Wednesday
2013

Pearls

Perlový náhrdelník jsem kupovala loňskou zimu a nevím, proč jsem ho teprve až dnes, vzala na sebe. Možná zima a vlněné svetry mi k němu nějak neseděly nebo prostě nebyla ta správná doba smiley. Ale teď si myslím, že ho na mne uvidíte častěji. Pokud nemáte rády masivní náhrdelníky, za tento bych se trochu přimluvila. Perly jsou nesmrtelné a dají se vzít prakticky ke všemu, ke kostýmku i ke kožené bundě, vždy dodají vašemu oblečení trochu toho lesku navíc smiley. A navždy budou patřit jedné osobě a to milované Coco Chanel. 
Krásný den všem
001 010 salami 01 salami 02 salami 03
Black and white 06.08.
Tuesday
2013

Black and white

Toto triko jsem koupila asi před necelým měsícem v obchodě Pull and bear. Při pohledu na nové kolekce v různých obchodech se tento styl bude nosit nejspíš celý podzim. smiley Kraťasy jste všichni jistě už viděli na různých módních bloggerkách, ale stejně jako ony, ani já jsem jim neodolala. Tento kousek se tvůrcům v Zaře, opravdu povedl. Myslím, že je to zrovna kousek oblečení, který lidé buď milují anebo nenávidí. smiley A jak jste na to vy?

012 014 051 056
Liberec 01.08.
Thursday
2013

Liberec

Moje město, ve kterém jsem se narodila a prožila krásných 25 let svého života. Na vždy zůstane mému srdci nejblíž. Stále zde bydlí celá má česká rodina a také rodiče. Takže se do Liberce pravidelně vracím a užívám si jednak čerstvého vzduchu, který v Praze není opravdu nikde, a také nostalgie, která se mi vrací skoro při každém pohledu na jednotlivý dům, park, strom, kavárnu, prostě vše. Jistě mě teď chápou všichni, kteří se přestěhovali do jiného města či státu a vrátí se zpět. smiley Fotky jsou focené před Libereckou radnicí a doufám, že je z nich, alespoň trochu cítit má láska k tomuto městu. Proto jsem je také zvolila, jako úvodní fotky na facebook profilu cheese and salami.

027 020 034 039 048 068 085 Liberecká radnice
< 1 >
Social
top

Zpracovávám...