Looks

Vintage Kelly 30.01.
Thursday
2014

Vintage Kelly

Když jsem měla tento outfit na sobě, na chvíli jsem se cítila jako cikánská princezna. Nevím, co to ve mně probudilo, asi ty náramky a náušnice. Zavřela jsem oči a představovala si, jaký by to asi bylo, jezdit s cirkusem, každý měsíc být na jiném místě a vlastně nemít pevný domov. Asi by mne to vážně bavilo. Změny mi nedělají až zase takový problém, ovšem tedy pokud mám s sebou ty, které miluji. A to je další věc, která se mi na těch kočovnících líbí, jak drží při sobě, ať se děje cokoliv.  I já mám to štěstí, že takovou rodinu mám. Velké dík. Vždy jsou tu pro mne a vždy podrží. Kabelku, kterou na mne můžete dnes vidět, jsem koupila v sekáči za necelých 200 korun a nápadně se podobá Hermes Kelly smiley Je trochu škrábnutá, ucho se jí trhá, ale co, je boží smiley Už na ní sháním patřičný šátek, kterým ji trochu vylepším. Určitě potom přidám foto.  A co Vy? Chodíte do sekáčů? Máte nějaký oblíbený? K.

Vintage Kelly Vintage Kelly Vintage Kelly Vintage Kelly Vintage Kelly Vintage Kelly Vintage Kelly
Pastel obsession 28.01.
Tuesday
2014

Pastel obsession

Už jsem ty barvy tak potřebovala. Kdybych, měla v šatníku sytě růžový kabát, s jistotou, bych si ho ten den vzala. Bohužel, takový kousek nevlastním, tak mi posloužil alespoň tento kabátek v pastelovém tonu. Chodila jsem kolem něj celkem dlouho, až jsem si ho nakonec koupila v Brně při zpáteční cestě z Parndorfu. Jeho zpracovaní je naprosto perfektní, rozhodně za ty peníze. Už si v hlavě nosím další a další kombinace. Není zase tak teplý, takže ho budu moci nosit i na jaře. Dobrý kup smileyNa facebooku jsem Vám slibovala článek o outletovém centru v Parndorfu, určitě ho brzy napíšu, jen ne sem, ale na fb page. Můj foťák váží asi tunu a upřímně, byla jsem lína ho celou dobu nosit smiley K.

Pastel obsession Pastel obsession Pastel obsession Pastel obsession Pastel obsession
Tigers clutch 22.01.
Wednesday
2014

Tigers clutch

Tak dorazil sníh i k nám do Prahy. Nevím, zdali se radovat anebo brečet. Brečet smiley Už jsem byla vnitřně připravena na jaro. Jaro je asi moje nejoblíbenější roční období. Ten rozkvět, nový život, první pocit tepla, barvy, úsměv v lidských tvářích. Ochhh. Pojď smiley Budu snít. Na druhou stranu jsem dnes mohla konečně vytáhnout, ten super kabát, který jsem měla na sobě zatím jen jednou. V minulém postu jsem ho zkombinovala s converse. Někdo namítal, někomu se to líbilo. Já osobně, kombinaci elegantního kabátu s botaskami mám velmi ráda. Ten kontrast mne baví. V cizině, to můžete vídat na každém rohu. Je to jednoduše in smiley Dnes jsem si, ale z  čistě praktického důvodu obula vysoké boty, neb by mi jinak umrzly palce. Boty mám doma také pár měsíců, ale i přes jejich vysoký podpatek, jsou celkem pohodlné. Nyní je můžete najít ve slevách v Reserved. Vaše,K.

Tigers clutch Tigers clutch Tigers clutch Tigers clutch
Blue beanie 17.01.
Friday
2014

Blue beanie

V obchodech je druhá vlna slev a já řádím jak smyslu zbavená smiley Ne, bych přeháněla, ale dají se ulovit vážně skvělé kousky, doslova za pár kaček.  Za měsíc půjdou ceny ještě víc dolů a to je potom paráda. Docela mne překvapil Stradivarious. Ceny jsou tam ještě poloviční, nežli v Zaře, ale oblečení snad ještě hezčí. Škoda jen, že obchodů nemá víc. Sehnala jsem tam pěkné pletené svetry, mikiny i nové sluneční brýle, které musí teda uznat, vypadají božsky. Ceny svetrů a mikin nepřesáhly 300korun. Paráda! Určitě se zajděte mrknout. Dnešní modrou čepku jsem kupovala v New Yorkeru, trochu září, ale co, zase mne nesestřelí auto na přechodu. Vtip. Líbí se Vám. Nosily byste?

Blue beanie Blue beanie Blue beanie Blue beanie Blue beanie
Culture 15.01.
Wednesday
2014

Culture

O víkendu jsme navštívili jednou skvělou výstavu, v pátek přidám post a určitě si na ní zajděte taky. Dechberoucí. Vážně. Poslední dobou kulturu nějak zanedbáváme a to se mi ani trochu nelíbí. V divadle jsme byli naposledy před půl rokem sad Ale jsme na dobré cestě ke změně smileyAž dopíšu tenhle článek, hned objednám nějaké lístky. Nemáte nějaký tip na dobrou činohru? smiley Vy určitě kulturu nezanedbáváte stejně jako já! Děkuji

Culture Culture Culture Culture
Army candy 08.01.
Wednesday
2014

Army candy

Tuhle army párku jsem kupovala před dvěma lety v The Adress Idea na Národní třídě. Kdo neznáte, jedná se o obchod, z kterého pocházejí ty,,legendární“ ocvočkované holínky. Já tam chodím celkem často, aniž bych si něco koupila. Dýchá tam ne mě taková ta nefalšovaná punková atmosféra. No a zpátky k bundě. Samozřejmě je pánská a přesně taková jakou nosili italští vojáci. Se všemi odznáčky a nášivky. Takže, kdo máte rádi opravdu Vintage v tom pravém slova smyslu, určitě si do obchodu zajděte. I kdyby jen tak na kukačku smiley Stojí za to. Užijte dnešek, Kamča…

Army candy Army candy
< 1 2 >
Social
top

Zpracovávám...