Looks

Posedlnost šedou 28.10.
Tuesday
2014

Posedlnost šedou

Konečně se nám venku ochladilo a můžeme začít nosit ty měkoučké svetry, šály a klobouky. Vrstvit oblečení a pohrát si s ním. To je další věc, kterou na zimě miluji a letos je jí celkově nemohu dočkat! Moje posedlost šedou barvou se momentálně nedá zastavit. Začalo to koupí právě toho dle svetru, pokračovalo ta koupí vlněného kabátu a končí to tím, že když se kouknu do své šatny, momentálně vidím jen šedou smileyAle, když ona tak lahodí oku. Není tvrdá jako černá, ale přitom se kombinuje stejně skvěle. Upřímně se mi k ní nejlépe hodí hnědá barva. Dlouho jsem se rozhodovala pro klobouk v barvě camel, až ho všude vyprodaly. Na tenhle jsem narazila úplně náhodou a to v Liberci. Ani neměl cedulku, prostě na mě čekal. Jistě tušíte, že je momentálně mým věrným společníkem.

 P.S. Ještě jednou děkuji za to, že jste blog poslali v soutěži Blogerka roku tak daleko. Jsem stále dojatá a tak šťastná. Vaše, K.

 

d bl gre gre ps Posedlnost šedou
Jaen Paul Gaultier for Lindex 21.10.
Tuesday
2014

Jaen Paul Gaultier for Lindex

Jak mě vždy nechávaly spolupráce slavných návrhářů s komerčními domy chladnou, tak Jean Paul Gultier mě teda dost rozpálil smileyJe to prostě krása za málo peněz. Kvalitní materiály, výborné zpracování, co víc si přát. Pár kousků jsem nestihla, ale třeba tohle kimono mi to zcela vynahradilo. Něco málo jsem koupila i té mojí malé princezně a doufám, že to bude nosit, neb ona je prostě tepláková holčička smiley Za chvíli nás čeká Wang pro HM a to si třeba i přivstanu smiley A co na tyhle spolupráce říkáte vy? 

Jaen Paul Gaultier for Lindex k Jaen Paul Gaultier for Lindex Jaen Paul Gaultier for Lindex Jaen Paul Gaultier for Lindex Jaen Paul Gaultier for Lindex Jaen Paul Gaultier for Lindex
Simply the best 14.10.
Tuesday
2014

Simply the best

Mám ráda doplňky, které dokáží pozvednout jinak obyčejný outfit. V tomto případě je to tohle tygrované psaníčko a výrazný náhrdelník. Psaníčko, už mám z loňska, tak vy, které mě sledujete pravidelně, jste ho mohli již párkrát zahlédnout. Letošní podzim je tygrovaný vzor opět v kurzu, tak se ho nebojte. Vždy v něm zazáříte. Stejně tak se vrací maskáčový vzor, který více, nežli na kalhotách můžete vidět na mikinách či tričkách. Já mám tu svojí vyhlídnutou v Lindex. Doufám, že jste měli pohodový víkend. Vaše, K.

Simply the best Simply the best Simply the best Simply the best Simply the best
Love Pink 07.10.
Tuesday
2014

Love Pink

Myslím, že u nás letos panuje nejkrásnější podzim za posledních pár let. Nebo je možné, že teď prožívám krásné a šťastné období a vše mi přijde tak kouzelné. Děkuji za to každý den! Veselá nálada se projevuje i na mém oblečení. V týdnu jsem si konečně koupila vysněné Air max. Chodila jsem kolem nich celkem dlouho, protože cena kolem 4tis za kecky mě trochu odrazovala. Ale byla to dobrá koupě. Botky jsou super pohodlné a dají se nosit opravdu ke všemu. Jak se Vám líbí moje dnešní kombinace? Taky přemýšlíte nad jejich koupí anebo, už je vlastníte?

l Love Pink Love Pink Love Pink Love Pink Love Pink
Social
top

Zpracovávám...