Looks

Sneakers 28.02.
Friday
2014

Sneakers

Zimní slevy považuji za veleúspěšné. Dalším super úlovkem byly tyto botasky ze Zary. Jsou kožené a jejich cena před slevou byla kolem 2000 tisíc. Nikdy bych za to tyhle nekřesťanské peníze nedala, ale za 400 Kč by byl hřích je tam nechat smiley Dnešním outfitem, jsem Vám chtěla ukázat, že se nemusíte bát kombinovat sneakers s výrazným náhrdelníkem a koženou bundou a tím celkový vzhled posunout úplně někam jinam. Zkuste to a nebojte se toho smileyMějte krásný, pohodový víkend a v neděli  jsem tu opět se svým kulinářským okénkem smiley Kamča

Sneakers Sneakers Sneakers Sneakers
Pilotky 24.02.
Monday
2014

Pilotky

Konečně jsem sehnala ty pravé barevné pilotky! Rayban je má krásné, ale ten tvar mi nesedí. Je příliš malý. Jedny jsem loni sehnala u stánkařů, ale barva se mi z nich sloupala a nožičky se rozjížděly do všech světových stran. Už nikdy víc. A ani jejich barva do žluta se mi stejně vůbec nelíbila. Takže, konečně mám ty své ideální. Jsem ráda, že je mohu nabídnout i Vám smiley Pěkný večer, K.

Pilotky Pilotky Pilotky Pilotky Pilotky
Nude heels 20.02.
Thursday
2014

Nude heels

Kdo mne zná, ví, že nesnáším ponožky, kozačky apod. nesmysly.  Doma lítám stále bosa, i když mám občas nohy modré smiley Takže, když máme teď venku krásných 12 stupňů, mohu si dovolit fotit outfitový post jen v lodičkách a ne se nutit do vysokých bot. Fakt je to pro mne za trest. Tak to berte, už jako inspiraci na jaro smiley Vaše, K kiss

Nude heels Nude heels Nude heels Nude heels
Only black 17.02.
Monday
2014

Only black

Celo černé outfity mne nesmírně baví. Nosila bych je od rána do večera a od večera do rána. Dá se s nimi hrát, stačí jen vybírat materiály, střihy, potom zvolit výrazný doplněk a je to. Černá je pro mne něco jako malířské plátno. Je prostě dokonalá. Jak to máte vy? Nosíte ji rády? K.

Only black Only black Only black Only black
Valentine's day 14.02.
Friday
2014

Valentine's day

Dnes  Sv. Valentýn, víkend před námi, pěkně se nám to sešlo. Slavíte tento, ne zcela náš svátek? Já úplně na ty velká gesta nejsem, ale myslím, že kytička, dobrá večeře anebo jen pohlazení v tento den potěší každou z nás, každého z nás. Ještě nám dnes svítí slunce, parádní čas smiley K outfitu: Růžový kabátek opět v akci, alespoň můžete vidět, že se dá kombinovat prakticky se vším. Mějte ten dnešní den co nejkrásnější a po víkendu jsem tu zas smiley Vaše, K.

Valentine's day Valentine's day Valentine's day
Lazy Daisy 11.02.
Tuesday
2014

Lazy Daisy

V pátek jsem vyrazila do víru velkoměsta. Většinou oblečení moc neřeším, tedy pokud vyloženě nemusí být předepsaný dresscode, sáhnu jen po jeans, nějakém topu a k tomu klidně converse. Ale tentokrát tomu bylo jinak, vzala jsem si podpatky a opět to byla chyba smiley Z jedné lahve bublinek, byly rázem dvě, potom taneček a dorazila jsem asi ve dvě hodiny. Ale proč o tom píšu. Takovou bolest stehen a lýtek jsem nezažila ani po dlouhém běhu. Ještě teď kulhám smiley Proto dnes pohodový outfit jen s botaskami. Na nic víc jsem neměla sílu smileyNo a příště ven jen v botách s nízkou podrážkou anebo bez tanečku smiley Vaše,K

Lazy Daisy Lazy Daisy Lazy Daisy Lazy Daisy Lazy Daisy
Grey mood 07.02.
Friday
2014

Grey mood

Jsou dny, kdy mi psaní nedělá žádný problém, myšlenky přichází a ruka píše, ale dnes je prázdno. Tyto dny využívám většinou k tomu, že si sednu k malířskému stojanu a kreslím. Rozkreslené mám dva obrazy z čehož jeden, už kreslím rok a ten druhý mi stačila Stellinka pomalovat takovým stylem, že mi bude trvat další rok, nežli ho vrátím do původního stavu smiley Tak se těším do našeho nového domova, kde si z jedné místnosti udělám svůj ateliér. Budou ubíhat roky, ze Stellinky bude mladá slečna a já budu mít konečně čas i prostor tvořit. No a třeba i opráším svůj šicí stroj a něco po letech ušiju. Mějte fajn víkend.K.

 

Grey mood Grey mood Grey mood Grey mood Grey mood Grey mood
Sunny day 05.02.
Wednesday
2014

Sunny day

Když nám do té ocelové oblohy vysvitne na chvíli slunce, celý den je o něco hezčí. Léto, už mi tak chybí. Bosé nohy, čúčo, slamák a prostě pohodička smiley I když tato zima je o něco, k nám jejím ne milovníkům přívětivější, ale už by mohla jít. Těším se na hippie šaty, které doufám do obchodu dorazí, ne jako loni, peříčka a pletené sandále.  Tak moc. Tato nálada mne inspirovala při výběru dnešního outfitu. Chladnou šedou, černou jsem na chvíli nechala odpočinout a volila jsem barvy, které v létě nosím nejraději. Tak snad se při pohledu na dnešní fotky, trochu ohřejetesmiley K.

Sunny day Sunny day Sunny day Sunny day Sunny day Sunny day
Lazy leopardy 03.02.
Monday
2014

Lazy leopard

Kabát s tímto vzorem jsem chtěla, už na začátku zimy, ale odmítala jsem za něj dát 2000,-Kč, protože se znám, a když je věc moc extravagantní, stane se, že to další sezonu, už prostě nechci nosit. Máte to taky tak? Nakonec ho zlevnili na cenu, za kterou jsem ho byla ochotna koupit. Tuhle kombinaci jsem nosila v hlavě pár týdnů, ale pak udeřily ty šílené mrazy a v converse by mi asi umrzly nohy. V den focení zrovna svítilo slunce, tak pohodový městský look byl na světě. Pohledy žen svědčily o tom, že jsem stále národ velkých konzervativců. No příště si k němu vezmu boty na podpatku a šaty, uvidíme, jak se budou tvářit pak smileyDámy, vy se také nebojte nosit věci, které jsou nějak jiné, nezapadají do škatulky. Oblékáte se přeci pro sebe a ne pro ostatní. Vaše, K.

Lazy leopard Lazy leopard Lazy leopard Lazy leopard Lazy leopard
Social
top

Zpracovávám...