Looks

Back to basic 27.08.
Thursday
2015

Back to basic

Ahoj všem,

stále ležím s horečkami, ale převedla jsem svou mysl do stavu, že si to vlastně užívám smiley Konečně můžu ležet, když mi zabere prášek, tak si i číst, přemýšlet, no prostě dělat věci, na které v týdnu normálně můžu zapomenout smiley Dnes si mi i vrací chuť, tak jsem usmažila proteinové palačinky  udělala z nich takový dort. Prokládala jsem je tvarohem a ovocem. Mňamka. A teď se těším až si k nim odpo dám kávu a přečtu Dolce vitu.

No, ale teď zpátky k dnešnímu postu. Čím dál tím více, mně baví jednoduché outfity. Asi sem si těch náhrdelníku a všeho zbytečného užila až dost. Neříkám, že občas nemám chuť na něco crazy, sami uvidíte v kolekci Lollipop byKami, že to stále ještě umím, ale prostě, jednoduchost je taky třeba. Vybrala jsem vám pár kousků, které mi v poslední době přistály ve skříni. Jednoduché trika jsem kupovala v Zaře i se sukní, které je taková must have. Dlouho jsem toužila po černé mini kabelce, až jsem objevila tuhle. Po měsící se mi splnil sen a dostala jsem Chanel. Tedy jistě chápete, že tahle teď bude asi ležet ve skříni nebo podaruji maminku. Miluji vintag kousky, takže stará Leviska, ta musela být prostě moje. Je nejvíc boží.

Krásné dny a prohrabtekblukovu skřín, či vaší maminky, zaručeně najdete poklady.

Pusu, Vaše

DO NOT EAT SUGAR BE HEALTHY Spring/Summer 2015 Lindex Spring/Summer 2015 Lindex DO NOT EAT SUGAR BE HEALTHY DO NOT EAT SUGAR BE HEALTHY DO NOT EAT SUGAR BE HEALTHY
Adidas Superstar 25.08.
Tuesday
2015

Adidas Superstar

Ahoj všem,

tak já ležím v posteli s brutálním nachlazením. Ty změny teplot a únava dělí své. Mně by zajímalo, kdy konečně dostanu rozum a naučím se víc odpočívat, a když je chladno tak se taky oblíkat. No, jako asi jdu trochu do sebe, neb teď ležím v posteli i s ponožkami, to jsem za boha nikdy nedělala. Já doufám, že to brzy přejde, stejně tak, jak to brzy přišlo. Máte nějaký tip pro rychlé uzdravení??

K outfitu: Jak jsem psala, tu sukni miluji, i když mně možná dělá silnější, nežli ve skutečnosti jsem. Včera jsem k ní oblékla nové Adidasky, ze kterých mám super radost. Chodila jsem kolem nich fakt snad půl roku, pak je nakonec v Čr stáhly z prodeje, a před týdnem jsem je konečně koupila. Stály asi 1500 Kč, což je super cena, neb jsem měla pocit, že stály mnohem víc, nebo se pletu? A jak se vám tahle kombinace líbí? Nebo byla lepší ta s vínovými balerínami.

Vaše

DO NOT EAT SUGAR BE HEALTHY DO NOT EAT SUGAR BE HEALTHY DO NOT EAT SUGAR BE HEALTHY DO NOT EAT SUGAR BE HEALTHY DO NOT EAT SUGAR BE HEALTHY
Péče o vlasy/ Sebastian 23.08.
Sunday
2015

Péče o vlasy/ Sebastian

Ahoj a krásnou neděli,

jaký jste měli víkend. Doufám, že jste si pořádně odpočinuli. Já půlku soboty trávila v přírodě, což se snažím dělat pravidelně. Je to moje terapie, a zatím mi pomáhá víc, něžli doktor. Dnešek, už mám zase pracovní, ale stejně je znát, že je prostě nedělě smileySlíbila jsem vm článek o vlasech, tak tady je. Jak víte asi před třemi týdny jseem po roce sundala prodloužené vlasy. Rozhodla jsem se z toho důvodu, že jsem chtěla větší péči věnovat těm mým a taky si ušetřit čas. Tahle úleva je fakt znatelná. Vlasy po sundání, nebyly nijak zničené, spíš jen bylo třeba zastřihnout konečky. Tedy, pokud uvažujete o prodloužení vlasů, doporučuji jen www.dlouhovlaska.cz. Oni prostě nemají konkurenci. Nějaký čas jsem uvažovala, že zkusím vlasovou péči od Wella, neb jsem chtěla, aby mi z vlasů zmizela ta kohoutí hědo-červená, neb jediná Wella má barvy s tonem do zelené, a ne do červena jako Loreal. Kontaktovala jsem tedy J. Zavadila ze Školícího střediska v Karlíně a domluvili jsme se na změně. Výsledek byl super, ale zbavit se těch červených odlesků bude ještě práce, ale dáme je pryč. Bytostně je, už na sobě nesnáším. Jako velký odborník mi konečně vysvětlil jakou péči potřebují mé vlasy, které značně trpěly na nedostatek vody. Vybral tedy sadu pro hydratici od Sabastian. Je to nejvyšší řada od Wella, určená pro americký film a reklamu. Musím vám říct, že v životě jsem s produkty nebyla spokojenější. Mám šampon, kondicionér, a masku, kterou aplikuji jednou týdně. Vysuším vlasy, nanesuji a vlasy poté zabalím do folie. Po 15 minutách smeji, vlasy jsou fakt hebké jak samet. Takže Sebastianu věřím úplně vše stejně jako Biodermě. Všem vám ho tedy s klidným svědomím mohu doporučit. Pro růst vlasů nyní užívám Hairbust, ale o něm zase příště.

Hezký zbytek neděle,

S láskou, Vaše, Kami

Kožené kotníkové boty
Black, black, black 21.08.
Friday
2015

Black, black, black

Ahoj všem,

tak konečně pátek, viďte? smiley Těším se na ten víkend ultra moc. Dneska večer jdu na grilovačku čuníka do domácího pivovaru. Těším se hlavně na ty pohodové lidi, které na vesnici prostě jsou, no a na to studené pivo, ale to snad ani zmiňovat nemusím smiley Jsem holka na něm odchovaná a když je domácí, dělané s láskou, to je prostě víc, něž nejvíc. K outfitu: v posledních pár dnech se dost ochladilo (chvála bohu), takže konečně byl čas na jeans. Tyhle mum, mám z Topshopu a jsou skvělé. O botách jsem vám psala v minulém postu, tak to jsou ony. Super ne? Dále na mě můžete vidět basic triko, které je první vlaštovkou z mé kolekce simply byKami. 

P.S. dnešní post máte i s videem, všem o mém tetování,  který jste di dost psali, za což jsem moc ráda.

Hezký den, hezký víkend a pusu k tomu,

Vaše, Kami 

Kožené kotníkové boty Kožené kotníkové boty Kožené kotníkové boty Kožené kotníkové boty Kožené kotníkové boty DO NOT EAT SUGAR BE HEALTHY
Denim skirt 19.08.
Wednesday
2015

Denim skirt

Ahoj do upršené středy,

ty teplotní skoky mně snad nikdy nepřestanou fascinovat, ale což, alespoň vám dnes nafotím outfit v mých nových botách z Topshopu, které jsem kupovala v Londýně. Místní Topshop má 3 patra, a upřímně, zdálo se mi to, už trochu moc, neb jsem nevěděla kam skočit dřív smiley Určitě, ale když v Londýně budete, zastavte se tam, najdete ho na Oxford str. Zpátky k dnešnímu outfitu, který jsme fotili minulý pátek, když panovaly ještě tropy. Ten den jsem měla tak skvělou náladu a cítila se tak výjimečně. Dali jsme si jídlo v oblíbeném Coa, kde mají snad ty nejlepší Pad thai co jsem, kdy jedla, pak se šli projít na staré město, sedli si na patník a pouštěli si písničky z youtube (tím jsem si vyčerpala všechny data na měsíc, ha!). Tyhle odpoledne, tak miluju. Jo a ještě jedna vtipná historka závěrem smiley Tím vedrem mi odpadly podrážky z balerínek, takže zbytek cesty jsem šla pěšky, ještě, že jsem měla auto v Palladiu. Bylo vtipné pozorovat reakce lidí.

P.S. Chtěly byste článek na téma můj kadeřník, péče o vlasy a jak vypadají po sundání prodloužených?

P.S.S. Jo a zítra natočíme slíbené video o tetování.

S láskou, Vaše, Kami

 

Spring/Summer 2015 Lindex DO NOT EAT SUGAR BE HEALTHY Spring/Summer 2015 Lindex Spring/Summer 2015 Lindex Spring/Summer 2015 Lindex Spring/Summer 2015 Lindex
London-outfit 3 16.08.
Sunday
2015

London-outfit 3

Krásný nedělní večer,

omlouvám se, že s dalším článkem přicházím, až od dva dny později, nežli jsem slíbila, ale znáte to, člověk míní, život mění. V sobotu jsem se rozhodla celou strávit v přírodě, načerpat novou energii a řeknu vám, že to byl skvělý nápad. Miluji hory, skály, lesy, takže jsem utekla k nám na sever. Dnes jsem se tak povalovala, neb mi bylo zase špatně od žaludku, na který dost trpím. Teď, už je mi líp, tak mám radost, neb ležet je pro mě hotová smrt. No, ale zpátky k Londýnu. Apartmán jsme rezervovali klasicky přes airbnb, což je snad nejlepší věc na světě. Nevím, jestli se mám tady rozepisovat co jsme dělali celé dny, protože toho bylo fakt hodně, a myslím si, že i Japonský turista by nám záviděl, kolik se toho v jednom dni dá zvládnout. Asi co se mi nejvíc líbilo byl Camden market, neb toho nabízí mnoho, je u kanálu litlle Venice, najdete zde mnoho inspirujících lidí a v neposlední řadě výborného jídla. Koupila jsem si zde i svoje první vintage Levis 501 za 30 liber. Jsou super, teda mým klukům se moc nelíbí, ale co už. V Londýně je totož velký počet vinatge shopů, mohu doporučit Rokit, najdete ho i na Covent Carden. Je skvělý.

Tak zatím ahoj a zase zítra smiley

Vaše, Kami

Kožené kotníkové boty Spring/Summer 2015 Lindex Spring/Summer 2015 Lindex DO NOT EAT SUGAR BE HEALTHY Spring/Summer 2015 Lindex Spring/Summer 2015 Lindex DO NOT EAT SUGAR BE HEALTHY Spring/Summer 2015 Lindex
London-outfit 2 13.08.
Thursday
2015

London-outfit 2

Ahoj všem a krásný čtvrtek,

jako řekla jsem si, že si nebudu stěžovat, že celý rok brečím, už aby bylo léto, slunce, bosé nohy, víno a pohodička, ale co je moc to je moc. Fajn, unikla jsem tomu vedru, alespoň na tři dny do Londýna, kde bylo slunečno, ale tak příjemně na jeans a triko. Jsem tu tři dny a nadávám kudy chodím. Tímto se hluboce omlouvám všem Řekům, Italům, Španělům, že jsou tak pomalý, chceme-li říct líný. Jako, ruku na srdce, jak se vám v tomhle vedru přemýšli či pracuje? A tady jde krásně vidět, že soudit někoho jen tak, je čirá hloupost, neb, když si neprojdeš jeho kroky, nevíš a nemáš právo. Takže, já si momentálně nepřeji nic jiného, než aby se ochadilo, alespoň o 10 stupňů. K outfitu: Outfit je z pátku a je to můj takový casual outfit, nesmírně pohodlný. Brala jsem si ho na cestu do letadla, kde bytostně nenávidím, když mě něco někde škrtí. Znáte to. Vlastně na tom outfitu není nic tak světoborného, converse, křívák, vuittonka. Momentálně, takhle vídám mnoho žen. Ale zase lépe, nežli bílé kozačky. Já ho volím, vždy, když nemám čas přemýšlet a lítat doma od zrcadlu k zrcadlu smiley Ano, i já takto doma lítám a nevím co na sebe smiley K Londýnu: letěli jsme v pátek a odlítali v pondělí večer, měli jsme tedy krásné plné tři dny. Ubytovaný jsme byli hned u Picadelly Circus, což se potvrdilo, že to byl skvělý nápad. Bydleli jsme v My apartments. Pokoj byl čistý, typicky ne moc velký, ale s úžasným výhledem na Soho.

No a co bylo dál, zase zítra...

Pusu, Vaše, K.

d Spring/Summer 2015 Lindex Spring/Summer 2015 Lindex DO NOT EAT SUGAR BE HEALTHY DO NOT EAT SUGAR BE HEALTHY DO NOT EAT SUGAR BE HEALTHY DO NOT EAT SUGAR BE HEALTHY DO NOT EAT SUGAR BE HEALTHY DO NOT EAT SUGAR BE HEALTHY DO NOT EAT SUGAR BE HEALTHY
London- outfit 1 09.08.
Sunday
2015

London- outfit 1

Ahoj, ahoj z Londýna,

je neděle večer a my se za chvíli chystáme na London Eye, já tomu teda říkám kolotoč smiley Lístky jsme si koupili až na 21:30, protože vidět noční Londýn je sen. Londýn jsme prochodili snad křížem krážem a já malej insomniak jsem usnula v 17hod odpoledne. Kdo mě zná, musí vědět, že jsem toho jiste musela mít plné kecky. Zítra nás čekají ještě malé benátky a výstava moderního umění, no  pak zpátky do vlasti. Moc se netěším, neb mě tam čeká zase hromada práce.

Jak vy přežíváte ty vedra? Těšíte se z nich?

Hezký večer, Vaše, K

Love this coat Love this coat Love this coat Love this coat Love this coat DO NOT EAT SUGAR BE HEALTHY Love this coat DO NOT EAT SUGAR BE HEALTHY
Blue dresses 06.08.
Thursday
2015

Blue dresses

Ahoj všichni a krásný čtvrtek,

čas mi utíká mezi prsty a já, už nestíhám ani jíst. Včera jsem byla tak vyčerpaná, že jsem se normálně rozplakala při úplné malichernosti. Máte to také někdy tak? Doufám, že v tom nejsem sama. Ani ve snu jsem nečekla, že to bude tak náročné a všem modním návrhářů tímto vzdávám obrovský hold. Víte jak, objednat zboží z Číny a pak ho prodávat, to lze snadno, ale dělat něco sám, úplně od začátku to je dle mého názoru umění. Všem umělcům velký respekt! Dnes jsme skoro celý den zkoušely makup a vlasy, probírali fotky a videa Teď je nějakých 17hod, balím Stell a sobě do Londýna a už se nemohu dočkat, až budu sedět v letadle, vypnu mobil, dám si sklenku prosseca Užiji si to jako nikdy. K outfitu, tyhle šaty mám ve skříni celkem dlouho a stále né a né je odfotit. Myslím, že by jich bylo škoda. Ten vzor je boží.

Vaše. K.

Spring/Summer 2015 Lindex Spring/Summer 2015 Lindex Spring/Summer 2015 Lindex Kožené kotníkové boty DO NOT EAT SUGAR BE HEALTHY Spring/Summer 2015 Lindex Spring/Summer 2015 Lindex DO NOT EAT SUGAR BE HEALTHY Simply the best
Black shorts 04.08.
Tuesday
2015

Black shorts

Ahoj všichni a krásné úterý,

do Čech zase dorazily tropy, tak se máme na co těšit. Já se teda k vodě moc nedostanu, takže to bude kruté. Tyhle vedra mi nedělají úplně dobře, děsně mně bolí hlava, i když se snažím pít. Mozek mi nefunguje. Tady jde krásně vidět, jak fungují znamení zvěrokruhu. Já Kozoroh, nejvíc šťastný v lesích a skalách. Je to tak. Dnes mě čeká nákup dalších látek, schůzka s mojí krejčovou a večer snad sklenička u řeky. Juch! Letní večery jsou zase moc fajn, viďte? No a teď něco málo k outfitu. Pamatuje, jak jsem vám v neděli psala, že jsem konečně sehnala černé kraťasy, tak to jsou ony. Vím, není na nich zase tak moc extra, ale buď mají všude hrozně krátké a ze špatného materiálu. Tady se i líbil i detail v podobě třásní, takže jasná koupě. Halenku, už mám z loňska, ale teď jsou jich také plné obchody a dost jich seženete ve slevách.

Prozradíte mi, kam se chystáte ještě na dovolenou?

Já letím v pátek do Londýna (spíš pracovně). Ale v září mě čeká ještě Itálie, Německo a možná Chorvatsko. Těším se.

Vaše, K.

DO NOT EAT SUGAR BE HEALTHY Spring/Summer 2015 Lindex Spring/Summer 2015 Lindex Spring/Summer 2015 Lindex Spring/Summer 2015 Lindex DO NOT EAT SUGAR BE HEALTHY DO NOT EAT SUGAR BE HEALTHY
< 1 2 >
Social
top

Zpracovávám...