Looks

Skiing 16.03.
Wednesday
2016

Skiing

Krásnou středu všem,

už jsme zpátky z báječné dovolené, a jak se mi na ní nechtělo, nakonec byla fantastická. Naše Stellinka byla poprvé v Alpách a bylo krásné vidět jí, jak sjíždí svůj první velký kopec. S dětmi to na horách není jednoduché, zima, bolí, tlačí atd. atd., ale za ten pohled to stojí. Nemluvě o společném stráveném čase. Nechápu rodiče, kteří s dětmi sedí jen na gauči anebo lítají v neděli po nákupních centrech. Ale, každý to máme v životě jinak, of course. No a od začátku pracovního týdne jsem zase v plném pracovním nasazení. Opět nám focení komplikuje sníh, bože! Takže přesouváme focení na příští týden a doufáme, že už konečně přijde jaro. V e-shopu budou nově i kabelky a tahle, kterou vidíte na fotce je moje favoritka ve stylu Givenchy Antigona. Celokožená kráska, která se snad hodí ke všemu. Je světová!

Tak brzy on-line na www.bykamifashion.cz

 Zatím se mějte krásně, Kami

Spring/Summer 2015 Lindex DO NOT EAT SUGAR BE HEALTHY DO NOT EAT SUGAR BE HEALTHY DO NOT EAT SUGAR BE HEALTHY DO NOT EAT SUGAR BE HEALTHY
Dreamer 06.03.
Sunday
2016

Dreamer

Krásné nedělní dopoledne,

doufám, že jste měli krásný týden a ještě krásněji prožíváte víkend. Taky se vám zdá, že ten čas tak neuvěřitelně letí. Před chvílí tu byly Vánoce a teď už pomalu začínáme plánovat dovolenou. Upřímně, už se na ní tak těším. Cestování bylo vždy mojí vášní. Mým snem bylo pracovat a žít v Anglii a vydělat peníze na cesty. Ale osud to se mnou myslel jinak, a nadělil mi krásného syna. Život se mi v minutě úplně obrátil a z malé snící holčičky se rázem stala žena-máma. Od mého snu na čas ustoupilo, ale já vím, že ta má chvíle ještě přijde. Věřím jí a nepřestávám jí snít.

K outfitu: O víkendu volím vždy pohodlné oblečení, protože čas trávím hlavně s dětmi a výletíme. Dlouho jsem na sobě neměla tuhle bílou vestu ze Zary, takže jsem úplně zapomněla jak moc pouští chlupy. Achjo. Velkou radost mám z nových bot. Celé jsou posázené kamínky, ale stále vypadají vkusně. Pokud byste měly zájem, zařadím je na eshop? Co říkáte?

Přeji vám krásný zbytek víkendu, Vaše, Kami

Spring/Summer 2015 Lindex DO NOT EAT SUGAR BE HEALTHY Spring/Summer 2015 Lindex DO NOT EAT SUGAR BE HEALTHY DO NOT EAT SUGAR BE HEALTHY
New pink sneakers 01.03.
Tuesday
2016

New pink sneakers

Krásný večer,

ha, už mám zabalené kabáty a ono ejhle, sněhu jako v lednu. Ale pevně věřím, že to je poslední slovo zimy a poté nás nadobro opustí a přijde to nejkrásnější roční období. Já už se na jaro moc těším. No abych neklesala na mysli, dnes jsem si vzala své nové růžové krásky. Letos budou neonové botasky v kurzu, bylo tomu i loni, kdy Gucci přišel s jejich kotníčkovými sneakers. Jsou trochu crazy, ale mne baví. Dlouho jsem na sobě neměla tyhle motorkářské kalhoty, trochu mne od jejich nošení odradilo, že je poté měl každý. To jistě chápete. Dnes mne tenhle street style look jednoduše bavil.

Mám pro vás dnes i připravený vlog z víkendu. Za váš odběr, like i komentář budu moc ráda. Pokud vás ve videu něco napadne, na co byste se chtěli zeptat, třeba ohledně kosmetiky atd., neváhejte mi napsat. Budu moc ráda.

Hezký večer, Kami

 

 

DO NOT EAT SUGAR BE HEALTHY DO NOT EAT SUGAR BE HEALTHY DO NOT EAT SUGAR BE HEALTHY DO NOT EAT SUGAR BE HEALTHY DO NOT EAT SUGAR BE HEALTHY Rozhovor pro časopis Be Stylish.sk
Social
top

Zpracovávám...